«Իմ քшյլը» դшշինքը ներկшյացրել է ռեյտինգшյին ընտրшկարգով առшջադրված թեկնшծուներին՝ ըստ ընտրшտարածքների

Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված պատգամավորության թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: Դաշինքի համամասնական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու: Այնտեղ կան «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության, «Առաքելություն» կուսակցության անդամներ, ինչպես նաև անկուսակցականներ:
Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)
1. Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ
2. Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ
3. Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ
4. Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական
5. Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ
6. Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական
7. Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ
8. Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ
9. Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ
10. Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ
11. Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ
12. Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ
13. Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն վարչական շրջաններ)
1. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական
2. Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
3. Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ
4. Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ
5. Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ
6. Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ
7. Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ
8. Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ
9. Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ
10. Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ
11. Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ
12. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ
13. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ
14. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ)

1. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ
2. Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական
3. Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական
4. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ
5. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ
6. Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ
7. Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ
8. Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ
9. Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ
10. Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ
11. Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ
12. Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ
13. Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ
14. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ
15. Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ
Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն վարչական շրջաններ)
1. Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ
2. Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ
3. Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ
4. Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ
5. Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ
6. Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի — անկուսակցական
7. Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ
8. Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ
9. Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ
10. Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ
11. Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)
1. Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ
2. Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ
3. Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական
4. Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական
5. Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական
6. Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ 7. Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ
8. Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական
9. Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական
10. Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ
11. Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)
1. Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական
2. Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական
3. Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ
4. Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ
5. Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական
6. Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ
7. Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ
8. Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական
9. Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական
10. Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ
11. Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ
12. Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ
13. Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ
14. Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ Թիվ

7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)
1. Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ
2. Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ
3. Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ
4. Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական
5. Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ
6. Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ
7. Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)
1. Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ
2. Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ
3. Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ
4. Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ
5. Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական
6. Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական
7. Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ
8. Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ
9. Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)
1. Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական
2. Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական
3. Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ
4. Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ
5. Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ
6. Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ
7. Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական
8. Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ
9. Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ
10. Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական

11. Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական
12. Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ
13. Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ
14. Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)
1. Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ
2. Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ
3. Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ
4. Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն
5. Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ
6. Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ
7. Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ
8. Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)
1. Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ
2. Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական
3. Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ
4. Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ
5. Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ
6. Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ
7. Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ
8. Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ
9. Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ
10. Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական
11. Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ
12. Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ
13. Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական
14. Վարդապետյան Արմեն Սուրենի — անկուսակցական
15. Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)
1. Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ
2. Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական
3. Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ
4. Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական
5. Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ
6. Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական
7. Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական
8. Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ
9. Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ
10. Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)
1. Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական
2. Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ
3. Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ
4. Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ
5. Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական
6. Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական
7. Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ
Նյութի աղբյուրը` Yelaket.am

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*